Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Infoshare 2023

24 maja - 25 maja

Infoshare wydarzenie startup voice

Konferencja Infoshare 2023 już w maju! Spotkają się twórcy oprogramowań, liderzy biznesu, startupowcy, inwestorzy, marketerzy i entuzjaści technologii. Wydarzenie co roku gromadzi tysiące ludzi szukających platform do rozwoju. Konferencja jest uznawana za największe wydarzenie technologiczne i startupowe w Europie Środkowo-Wschodniej .

Główne tematy spotkań to Web 3.0, Tech4Good, innowacje technologiczne, trendy w biznesie oraz digital marketing. Nie zabraknie również wystąpień związanych z Tech4UA oraz ekosystemem startupów w Ukrainie. Jest to już 17 edycja spotkań Infoshare.

Poza wystąpieniami, uczestnicy konferencji będą mogli także przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez startupy i wystawców na Expo. Infoshare to miejsce, w którym można dzielić się historią, wiedzą i doświadczeniem oraz realizować nowe pomysły.

Flagowe wydarzenie Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na oficjalnej stronie.

Organizator

Infoshare Sp. z o. o
Telefon:
+48 512 328 348
Adres e-mail:
contact@infoshare.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

AmberExpo
Żaglowa 11
Gdańsk, 80-560 Poland
+ Google Map
Telefon:
585549200
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia