Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Księgowość DIY: Jak prowadzić księgowość i rozliczenia podatkowe niezarejestrowanej działalności?

28 czerwca, 10:30 - 13:00

Działalność niezarejestrowana.
Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma obowiązkami. W tym również z prowadzeniem księgowości i rozliczaniem podatków. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorca posiada już działalność niezarejestrowaną, czy dopiero zastanawia się nad jej rozpoczęciem. Dobrze jest zdobyć wiedzę na temat podstawowych obowiązków podatkowych i księgowych, które ciążą na osobie prowadzącej taką formę działalności.

Bezpłatne warsztaty z działalności niezarejestrowanej w Warszawie

Wydarzenie zostało stworzone, aby pomóc przedsiębiorcom w zrozumieniu kwestii działalności. 28 czerwca 2023 roku odbędzie się warsztat pod tytułem ” Jak prowadzić księgowość i rozliczenia podatkowe niezarejestrowanej działalności”. Wydarzenie to będzie prowadzone przez Magdę Górkę, główną księgową oraz właścicielkę biura PILASTRO. Prowadząca posiada szerokie doświadczenie w utrzymywaniu relacji partnerskich z klientami i kompleksowej obsłudze księgowej. Odpowiada za merytoryczną pomoc w działaniach finansowo-księgowych.

Podczas warsztatu zostaną omówione różne tematy związane z prowadzeniem księgowości dla działalności niezarejestrowanej. Będzie to m.in. prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów, rozliczanie podatku dochodowego oraz podatku VAT. Zostaną poruszone zasady fakturowania, rodzaje działalności, raportowanie oraz wskazówki dotyczące rozliczeń podatkowych. Dzięki temu uczestnicy warsztatu będą mogli uzyskać praktyczne informacje i wskazówki, które pomogą im w prowadzeniu swojej działalności niezarejestrowanej oraz w prawidłowym rozliczaniu podatków.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa i można ją dokonać poprzez stronę internetową. W przypadku dodatkowych pytań lub informacji, można skontaktować się z organizatorami wydarzenia pod adresem e-mail: agata.naramska@ybp.org.pl.

Szczegóły

Data:
28 czerwca
Godzina:
10:30 - 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/85968-71/

Miejsce wydarzenia

Strefa Przedsiębiorczości
ul. Żegańśka 1a, sala 49
Warszawa, Poland
+ Google Map